פורץ כספות


בדרך כלל אנו מאחסנים את החפצים היקרים שלנו בתוך כספת , כזאת שאנחנו סומכים עליה שתהיה מספיק עמידה וחזקה בפני גורמים ללא רשות המנסים לקחת את אותם דברים כגון: כסף , תכשיטים , פנקסי שיקים , דרכונים וכל שאר מיני דברי יקרי ערך החשובים לנו מאוד. למרות אמצעי הזהירות שאנחנו נוקטים לא פעם קורה שאנחנו בכל זאת צריכים לפרוץ את הכספת שלנו בעקבות איבוד המפתח ,במידה ושוכחים את הקוד או אפילו בשעת תקלה בכספת. 
 
איך פורצים לכספת? 
חשוב מאוד לציין שישנן כמה שיטות לפריצת כספת אך לפני כן חשוב מאוד לדעת איזה כספת יש לנו כדי שנדע מול מה ״נלחמים״ הכוונה היא לדעת את העובי שלה והאם יש בה מלכודות , האם יש בתוך הדפנות בטון מזויין. יש כספות שהפריצה שלהן לא מצריכה הרבה נזק או הרס הכספת. וישנן כספות שידרשו הרבה זמן ותיכנון מקצועי על מנת לפתוח אותה בדרך כלל נזמין פורץ כספות מאחת החברות המורשות תוך כדי שנוודא אישור הסמכה לפריצת כספות.  ברוב המקרים עדיין יהיה אפשר להשמיש את הכספת על מנת שיהיה אפשרי להשתמש בה גם לאחר הפריצה וכמו כן להחליף את המנעול או חלק תקול אחר בחדש. 

פורץ כספות מקצוען מהו?
אחד כזה שמגיע כמו בסרטים של הוליווד עם כלים חדשניים ומכשרים מיוחדים, סטטוסקופ כמו של דוקטור שמתחבר לכספת ואפשר לשמוע דרכו רעשים שמגלים על תקלות פנימיות. 
בדרך כלל פורץ מקצועי ומיומן ידע לאתר את התקלה כעבור כמה דקות ואז יתכנן את ביצוע הפריצה. משך הזמן לפריצה לכספת הוא גורם שקצת קשה להעריך בזמנים כי יכול לקחת ממש כמה דקות ולעיתים גם כמה שעות הכל תלוי ממה הכספת מורכבת ומהי התקלה ( איבוד מפתח, המקשים לא עובדים ועוד) לרוב בעל המקצוע ידע להעריך כבר בתחילת העבודה איזו כספת ניצבת מולו ולתכנן את מהלך הפתיחה. בדרך כלל המקצוענים יבקשו מכם לחכות בחדר אחר על מנת שלא תראו כיצד הוא מבצע את העבודה , הוא יקרא לכם שניה לפני שהוא פותח את הכספת על מנת שתהיו לידו ותוכלו לראות ולשמור על התכולה
 
0
דף הבית טלפון