מי צריך מנעולן בתל אביב?

ישנם מקרים רבים שבהם ניזדקק לשירותיו של מנעולן בתל אביב אחת מהפעמים הם כאשר אנחנו עוברים לדירה או משרד חדש. לפחות פעם אחת אם לא חמש קרה לנו שאנחנו מגיעים הביתה ובום! קולטים שזה תחילתו של סיוט - איבדנו את המפתחות - סרט שלם זה יותר גרוע מלאבד את הארנק ששם לבטל את כרטיסי האשראי והכל יותר קל.

כאן אין לנו ברירה אלא להזמין שירות של טכנאי מנעולים שיגיע כמה שיותר מהר כי אנחנו שיא התקועים, אז מה עושים? אחרי שבדקנו בכל מקום אפשרי ונוכחנו לדעת שזהו ״הלכו״ המפתחות

העצה הכי נכונה היא קודם כל לחפש בפייסבוק המלצה של חבר קרוב שבאמת נאלץ להזדקק לשרות כזה של פריצת דלת ויתן לנו באמת המלצה על בעל מקצוע אמין ומהיר שעובד באזור תל אביב, בדרך כלל רוב המנעולנים מתניידים על גבי קטנועים אז ככה שהזמינות היא מיידית בטווח של חצי שעה ברוב המקרים אין את העניין של חניות ופקקים אז מגיעים באמת בזריזות.

אחרי שקיבלנו המלצה אפשר לחייג אל בעל המקצוע ולוודא איתו לפני שסוגרים איתו כמה דברים מאוד חשובים:
א. שהוא מתמצא בפריצת הדלת מהסוג שיש לנו במידה ואפשר לשלוח לו תמונה זה יהיה הכי טוב בכדי שלא יהיו הפתעות שלא יהיה לו את המנעול עם המידה המתאימה לדלת שלנו.
ב. לוודא שהוא מגיע מהסביבה הקרובה וזה חשוב מאוד כי במידה והוא מגיע מעיר רחוקה אז העלות ביקור שלו יכולה להיות ממש גבוהה וממש אין לנו רצון לשלם מעבר לתקציב שלנו.
ג. לוודא שיש לבחור את תעודה שנקראת תעודה יושר- או בשמה היעדר עבר פלילי. וכך אנחנו יכולים להיות בטוחים שמגיע אלינו מנעולן ולא איזה חאפר מהרחוב.
ד. הדבר היותר חשוב הוא לוודא את המחיר של ביצוע העבודה מתחילתה ועד סופה- מהי עלות פריצה? מהי עלות החלפת מנעול חדש? וכמה הוא גובה עבור השרות ( התקנה, ביקור והגעה) ככה אנחנו יודעים לקראת כמה אנחנו הולכים לשלם.מדוע חשוב לוודא עם המנעולן ?


כי לא פעם שמענו על מקרים שבהם מנעולנים מגיעים לקריאה כזאת שלא שאלו מחיר בטלפון והמחיר קפץ לחלל
פשוט הפקיעו במחיר פי כמה וכמה רק בגלל שהמחיר לא סוכם בטלפון- מה שנקרא בשמו המקצועי והעצוב - עוקץ

שימו לב! חשוב מאוד לוודא שהמנעול מגיע באריזת וואקום סגורה שנפתחת לנגד עינינו. אפשר לבקש לפתוח בעצמכם שזה הכי טוב ככה אתם תהיו רגועים שהמנעול באמת חדש ואין עותקים של מפתחות מסתובבים בכל מיני מקומות לא רצויים.
לכן כאשר אנחנו מזמינים שירות של מנעולן בתל אביב חשוב להקפיד על הכללים לבחירתו מכיוון שרצוי שהמפתח שלנו יהיה בידיים טובות!

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
 
0
דף הבית טלפון